Dom

Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Wielkie dzięki. szybka dostawa i idealne opakowanie.

—— Eric Ben

Jakość kabla jest doskonała. Dziękujemy za pomoc w rozwiązaniu niestandardowego problemu. Mam nadzieję, że nasz statek biznesowy idzie bardzo dobrze.

—— Priscila Mota

Carefiber jest bardzo zręczny i ma rację. jesteśmy teraz dobrym partnerem biznesowym.

—— Mahesh Gowda

Im Online Czat teraz

Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.
Grupa Carefiber Carefiber workhip Carefiber workhip Carefiber workhip Łączenie PLC
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : CFO
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : <100Million
Rok założenia : 2010
pc Export : 60% - 70%

                   Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. profil firmy 0

 

Carefiber Optical Technology Co., Ltd. (w skrócie: CFO), założona w 2011 roku, mieści się na 10. piętrze (siedziba główna) Jinhua Building, Longhua District, Shenzhen.Baza produkcyjna akcesoriów FTTX znajduje się w National High-tech Industrial Park w Baise City w Guangxi.Fabryka zewnętrznych kabli optycznych znajduje się w Suchu National High-tech Industrial Park, obecnie zatrudniamy 360 osób, zajmuje powierzchnię 30 000 metrów kwadratowych, do tej pory łączna inwestycja w carefiber to około 5 mln USD, specjalizacja produkcja różnych wewnętrznych i zewnętrznych kabli światłowodowych i złączy światłowodowych, produkty są szeroko stosowane przez operatorów telekomunikacyjnych na świecie.95% produktów jest eksportowanych do ponad 60 krajów na całym świecie.

 

Carefiber jest w stanie wyprodukować pełną gamę kabli optycznych, kabli ABF, ADSS, różnego rodzaju bezpośrednio zakopanych, rurociągowych i napowietrznych kabli optycznych, a także wewnętrznych i zewnętrznych kabli optycznych motylkowych, kabli dystrybucyjnych budynków i kabli dostępowych.Roczna zdolność produkcyjna kabli światłowodowych wynosi 3,5 miliona kilometrów rdzeni.Baza produkcyjna akcesoriów FTTX koncentruje się głównie na obiektach wspierających FTTH FTTA i samodzielnie produkuje rozgałęźniki PLC, szybkie złącza światłowodowe, zworki światłowodowe, wodoodporne zworki stacji bazowej FTTA, produkty obsługujące centrum danych MPO / MTP 5G itp., Z roczną produkcją. pojemność złącza 35 milionów sztuk.Jednocześnie współpracujemy z wieloma klientami nad opracowywaniem i projektowaniem światłowodowych skrzynek rozdzielczych, optycznych skrzynek przyłączeniowych, szaf wewnętrznych i zewnętrznych itp., Aby zaspokoić potrzeby różnych klientów na rynku i zapewnić klientom kompleksowe zakupy usługi.

 

Pracownicy Carefiber przestrzegają: „Doskonała jakość” może być pierwszorzędną filozofią firmy i dążyć do ulepszania jakości produktów i usług, które przekraczają potrzeby klientów.Ściśle przestrzegaj systemu zarządzania jakością ISO9001 i systemu zarządzania środowiskowego ISO14001 w całym procesie, aby zapewnić produkty wysokiej jakości i posiadać różne międzynarodowe certyfikaty, takie jak CE, ROHS, ANATEL itp., Aby zagwarantować produkty wymagane przez klientów.

 

10 lat cierpliwości, 10 lat ciężkiej pracy i 10 lat opadów, pracownicy Carefiber zawsze czekają na spotkanie z Tobą na drodze komunikacji optycznej i budowania wspólnie inteligentnego miasta, w którym wszystko jest połączone i nie ma końca.

 

              Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. profil firmy 1

 

Szczegóły kontaktu
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Debbie Lao

Tel: 86-137 1431 4786

Faks: 86-755-23737821

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)