Dom ProduktyPigtail światłowodowy

LSZH Jumper Jacket Fibre Pigtail FTTh Płaski kabel G657A SC / APC jednomodowy

Orzecznictwo
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Wielkie dzięki. szybka dostawa i idealne opakowanie.

—— Eric Ben

Jakość kabla jest doskonała. Dziękujemy za pomoc w rozwiązaniu niestandardowego problemu. Mam nadzieję, że nasz statek biznesowy idzie bardzo dobrze.

—— Priscila Mota

Carefiber jest bardzo zręczny i ma rację. jesteśmy teraz dobrym partnerem biznesowym.

—— Mahesh Gowda

Im Online Czat teraz

LSZH Jumper Jacket Fibre Pigtail FTTh Płaski kabel G657A SC / APC jednomodowy

Chiny LSZH Jumper Jacket Fibre Pigtail FTTh Płaski kabel G657A SC / APC jednomodowy dostawca
LSZH Jumper Jacket Fibre Pigtail FTTh Płaski kabel G657A SC / APC jednomodowy dostawca LSZH Jumper Jacket Fibre Pigtail FTTh Płaski kabel G657A SC / APC jednomodowy dostawca LSZH Jumper Jacket Fibre Pigtail FTTh Płaski kabel G657A SC / APC jednomodowy dostawca

Duży Obraz :  LSZH Jumper Jacket Fibre Pigtail FTTh Płaski kabel G657A SC / APC jednomodowy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: CFO
Orzecznictwo: CE, Rohs
Numer modelu: kabel płaski

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT.
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: 5-10 dni
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Numer modelu: Warkocz SM SC / APC Średnica kabla: 2 * 5 mm
Włókna typu: G657A Złącze: SC / LC / ST / FC
Kurtka kablowa: LSZH Kolor kurtki: Czarno szary
Długość kabla: 1m, 2m, 5m lub jako dostosowanie opakowania: Pudełko tekturowe
High Light:

Pigtail Patch Cord

,

Single Mode Pigtail

Płaski kabel FTTh G657A SC / APC Jednomodowy sweter kurtki LSZH i Pgitail

Patchcord światłowodowy stosowany głównie na panelu krosowniczym lub do połączenia gniazdek i urządzeń końcowych, a także szeroko stosowany do transmisji danych o wysokiej przepływności, telekomunikacji, instrumentów pomiarowych, zakończeń urządzeń aktywnych, LAN / WAN i FTTX.

Światłowodowe kable krosowe są wyjątkowo niezawodnymi komponentami o niskiej stratności wtrąceniowej i powrotnej. Pochodzą one z wyborem konfiguracji kabli jedno- lub dwustronnych. Szeroka gama kabli światłowodowych zakończona jest najnowocześniejszymi złączami i dostępna w dowolnej kombinacji ST, SC, LC, FC i MTRJ z PC, UPC lub APC wypoleruj typy, aby spełnić standardowe lub niestandardowe konfiguracje.

Cechy:

1. Dobra trwałość
2. Dobra wymienialność
3. Stabilność w wysokiej temperaturze
4. Mała utrata wtrącenia i utrata odbicia wstecznego
5. Najwyższej jakości standard polerowania PC / UPC / APC
6. Standard: Telcordia GR-326-CORE, TIA / EIA i IEC

Aplikacje:

1. Sieć telekomunikacyjna
2. Lokalna sieć pierścieniowa
3. Światłowód
4. Sprzęt do testowania światłowodów
5. System komunikacji światłowodowej
6. FTTH, LAN, PON i optyczny CATV.

Specyfikacja:

Carefiber Optical Technology Co., Ltd. znajduje się w Longhua New District, mieście Shenzhen, w prowincji Guangdong. Założona w 2010 roku, po 9 latach grupa Carefiber ma trzy firmy HK Carefiber, Guizhou Carefiber i Guangxi Carefiber, obie są przedsiębiorstwami high-tech zajmującymi się badaniami, rozwojem, produkcją i sprzedażą produktów FTTH w następujących kategoriach: Indoor / zewnętrzny kabel upuszczający, szybkie złącze światłowodowe, przewód krosowy, Pigtail, rozdzielacz PLC, łącznik FTB, adapter, skrzynka rozdzielcza światłowodu, rama rozdzielcza światłowodu, zamknięcie złącza światłowodowego, produkty okablowania stacji bazowych wewnątrz i na zewnątrz, produkty MPO, centrum danych, obsługa 5G rozwiązania itp., Carefiber zapewnia klientom standardowe produkty i niestandardowe produkty zintegrowanych rozwiązań.

Nasza wizja: Bądź pierwszorzędnym przedsiębiorstwem komunikacji optycznej.

Nasza misja: lepszy produkt, technologia i usługi dla klientów.

Nasza wartość: dąż do stworzenia i doskonałości. Spraw, aby klienci odnieśli sukces w oparciu o obopólne korzyści.

Szczegóły kontaktu
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Debbie Lao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty
IP67 Okrągły kabel światłowodowy Patchcord Łącznik światłowodowy Złącze Fullas LC DX
IP67 Okrągły kabel światłowodowy Patchcord Łącznik światłowodowy Złącze Fullas LC DX

Numer modelu: Wodoodporne złącze typu pigtail

Rodzaj złącza: Złącze LC DX zgodne z Fullaxs

Kabel: Okrągły kabel światłowodowy