Dom ProduktySzybkie złącze światłowodowe

Złącze polowe FTTH Quick SC APC Jednomodowe szybkie złącze optyczne

Orzecznictwo
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Wielkie dzięki. szybka dostawa i idealne opakowanie.

—— Eric Ben

Jakość kabla jest doskonała. Dziękujemy za pomoc w rozwiązaniu niestandardowego problemu. Mam nadzieję, że nasz statek biznesowy idzie bardzo dobrze.

—— Priscila Mota

Carefiber jest bardzo zręczny i ma rację. jesteśmy teraz dobrym partnerem biznesowym.

—— Mahesh Gowda

Im Online Czat teraz

Złącze polowe FTTH Quick SC APC Jednomodowe szybkie złącze optyczne

FTTH Quick SC APC Field Connector Singlemode Fast Optical Connector
FTTH Quick SC APC Field Connector Singlemode Fast Optical Connector
video play

Duży Obraz :  Złącze polowe FTTH Quick SC APC Jednomodowe szybkie złącze optyczne

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: CFO
Orzecznictwo: CE Rohs
Numer modelu: CFO-5204
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Szczegóły pakowania: 10 sztuk w blistrze, 100 sztuk w białym pudełku, 1000 sztuk lub 2000 sztuk w jednym kartonie
Czas dostawy: 5-8 dni
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000 sztuk / dzień
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Szybkie złącze Ftth Wstaw stratę: tipica: 0,3 dB // Máxima: 0,50 dB
Utrata zwrotu: Típica: 50 dB / Máxima: 55 dB Rodzaj polerowania: APC
Napięcie: 20 N (+ -0,2 dB) Certyfikat: Anatel
High Light:

Złącze jednomodowe SC APC

,

szybkie złącze SC APC FTTH

,

szybkie złącze optyczne jednomodowe

SC APC Conector de Campo Jednomodowe złącze szybkie szybkie złącze FTTHTH

 

    CarefiberZłącze pola optycznego opracowane do szybkiego i łatwego podłączania okrągłych kabli
Campactos o średnicy 3mm z półszczelnym włóknem izolacyjnym.Dostępne w typie złącza
SC z polerowaniem APC.Można go również montować za pomocą płaskiego kabla, takiego jak 2*3mm lub 2*5mm.

 

     

 

Normy:

 

 1. Normy ITU-T i IEC oraz Chiny:
2. YDT 2341.1-2011 Aktywne złącze światłowodowe do montażu w terenie
Część 1: Typ mechaniczny
3. Standard szybkiego złącza China Telecom [2010] nr 953
4. 01C GR-326-CORE (Wydanie 3, 1999) Ogólne wymagania dla
złącza i zworki optyczne jednomodowe
5. Architektura YD/T 1636-2007 Światłowód do domu (FTTH) i ogólne
Wymagania Złącze kabla światłowodowego Część 4: Specyfikacja przekrojowa
Złącze mechaniczne światłowodu światłowodowego

 

Podanie:

 

   Wykorzystywane do wykonywania złączy w zakresie kabli optycznych, w sieciach FTTx.Zaprojektowany, aby
zastosowanie wewnętrzne w obszarach kontrolowanych lub w skrzynkach przyłączeniowych.

 

Złącze polowe FTTH Quick SC APC Jednomodowe szybkie złącze optyczne 0Złącze polowe FTTH Quick SC APC Jednomodowe szybkie złącze optyczne 1

 

Carefiber, jako dziesięcioletni producent szybkich złączy światłowodowych, a także nasz pierwszy produkt fabryczny, zwracamy większą uwagę na projektowanie

oraz badania i rozwój.Na całym świecie dostępne są setki rodzajów szybko szybkich złączy, zawsze jesteś mile widziany

aby porozmawiać z nami na temat OEM lub ODM.Nasz dział techniczny i sprzedażowy dostarczy Ci rozwiązanie w ciągu 24 godzin.

 

Carefiber Optical Technology Co., Ltd. (w skrócie: CFO), założona w 2011 roku, znajduje się na 10. piętrze (siedziba główna) budynku Jinhua, Longhua District, Shenzhen.Baza produkcyjna akcesoriów FTTX znajduje się w Narodowym Parku Przemysłowym Zaawansowanych Technologii Baise City, Guangxi.Fabryka zewnętrznych kabli optycznych znajduje się w Suchu National High-tech Industrial Park, na razie zatrudniamy 360 osób, zajmujemy powierzchnię 30 000 metrów kwadratowych, do tej pory łączna inwestycja w Carefiber wynosi około 5 milionów USD, specjalizując się w produkcja różnych wewnętrznych i zewnętrznych kabli światłowodowych i złączy światłowodowych, produkty są szeroko stosowane przez operatorów telekomunikacyjnych na świecie.95% produktów jest eksportowanych do ponad 60 krajów na całym świecie.

 

Firma Carefiber ma możliwość produkcji pełnej gamy kabli optycznych, kabli ABF, ADSS, różnego rodzaju kabli optycznych wkopanych bezpośrednio, rurociągowych i napowietrznych, a także kabli optycznych motylkowych wewnętrznych i zewnętrznych, kabli dystrybucyjnych budynków i kabli dostępowych.Roczna zdolność wyjściowa kabli optycznych wynosi 3,5 miliona kilometrów rdzenia.Baza produkcyjna akcesoriów FTTX koncentruje się głównie na obiektach wspierających FTTH FTTA i niezależnie produkuje rozdzielacze PLC, szybkie złącza światłowodowe, zworki światłowodowe, wodoodporne zworki stacji bazowej FTTA, produkty wspierające centra danych MPO / MTP 5G itp., Z roczną produkcją pojemność 35 milionów sztuk złącza.Jednocześnie współpracujemy z wieloma klientami w celu opracowania i projektowania skrzynek rozdzielczych światłowodów, skrzynek przyłączeniowych kabli optycznych, szafek wewnętrznych i zewnętrznych itp., aby zaspokoić potrzeby różnych klientów na rynku i zapewnić klientom kompleksowe zaopatrzenie usługi.

 

Pracownicy Carefiber przestrzegają: „Doskonała jakość” może być pierwszorzędną filozofią firmy i dążyć do poprawy jakości produktów i usług, które przekraczają potrzeby klientów.Ściśle przestrzegaj systemu zarządzania jakością ISO9001 i systemu zarządzania środowiskowego ISO14001 w całym procesie, aby zapewnić produkty wysokiej jakości i posiadać różne międzynarodowe certyfikaty, takie jak CE, ROHS, ANATEL itp., Aby zagwarantować produkty wymagane przez klientów.

 

10 lat cierpliwości, 10 lat ciężkiej pracy i 10 lat opadów, ludzie Carefiber zawsze czekają na Ciebie na drodze komunikacji optycznej i budowania inteligentnych miast, w których wszystko jest połączone i nieskończone.

 

 

Szczegóły kontaktu
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Debbie Lao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)