Dom ProduktyKabel światłowodowy

FTTH Double-fly Indoor Drop Drop Cable FRP / KFRP Członek siłowy Kabel światłowodowy

Orzecznictwo
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Wielkie dzięki. szybka dostawa i idealne opakowanie.

—— Eric Ben

Jakość kabla jest doskonała. Dziękujemy za pomoc w rozwiązaniu niestandardowego problemu. Mam nadzieję, że nasz statek biznesowy idzie bardzo dobrze.

—— Priscila Mota

Carefiber jest bardzo zręczny i ma rację. jesteśmy teraz dobrym partnerem biznesowym.

—— Mahesh Gowda

Im Online Czat teraz

FTTH Double-fly Indoor Drop Drop Cable FRP / KFRP Członek siłowy Kabel światłowodowy

Chiny FTTH Double-fly Indoor Drop Drop Cable FRP / KFRP Członek siłowy Kabel światłowodowy dostawca
FTTH Double-fly Indoor Drop Drop Cable FRP / KFRP Członek siłowy Kabel światłowodowy dostawca FTTH Double-fly Indoor Drop Drop Cable FRP / KFRP Członek siłowy Kabel światłowodowy dostawca FTTH Double-fly Indoor Drop Drop Cable FRP / KFRP Członek siłowy Kabel światłowodowy dostawca FTTH Double-fly Indoor Drop Drop Cable FRP / KFRP Członek siłowy Kabel światłowodowy dostawca

Duży Obraz :  FTTH Double-fly Indoor Drop Drop Cable FRP / KFRP Członek siłowy Kabel światłowodowy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: CFO
Orzecznictwo: Rohs
Numer modelu: Kabel upuszczania wewnętrznego

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 km
Szczegóły pakowania: 1 km / bęben / karton
Czas dostawy: 3-5dni
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union; paypal
Możliwość Supply: 40 km / dzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Miejsce pochodzenia: Chiny(kontynent) Nazwa handlowa: Carefiber
Włókna typu: G652D / G657A1 / G657A2 Wymiar: 2,0 * 5,0
Kurtka: LSZH Kolor: Czarny, biały / szary
aplikacji: FTTH FTTB FTTX Network Orzecznictwo: UL ROSH ANATEL SGS
High Light:

Fiber Optic Cleaver

,

Fiber Optic Cleaner

FTTH Double-fly Indoor Drop Drop Cable FRP / KFRP Członek siłowy Kabel światłowodowy

FTTH podwójny kabel wewnętrzny, w środku znajdują się dwa zespoły światłowodów, dwa równoległe FRP / KFRP lub drut stalowy są umieszczone po obu stronach światłowodów osobno. Następnie kabel jest uzupełniany czarną lub kolorową osłoną LSZH.

1. Funkcje:

1. Specjalne włókno o niskiej czułości na zginanie zapewnia wysoką szerokość pasma i doskonałe właściwości transmisji komunikacji;
2. Dwa równoległe elementy wzmacniające z FRP / KFRP lub drutu stalowego zapewniają dobrą wydajność odporności na zgniatanie w celu ochrony włókna;
3. Prosta struktura, niewielka waga i wysoka praktyczność;
4. specjalna mieszanka wypełniająca rurki zapewnia krytyczną ochronę włókna.
5. Pojedynczy drut stalowy lub skrętka stalowa wraz z elementem wzmacniającym zapewniają dobre właściwości rozciągania kabla światłowodowego;
6. Nowatorski projekt fletu, łatwe usuwanie i łączenie, upraszczają instalację i konserwację;
7. Niski dym, zero halogenu i osłona ognioodporna.
8. Unikalna konstrukcja podwójnego montażu ułatwia instalację, oszczędza czas i obniża koszty.

2. Charakterystyka optyczna

G.652 G.655 G657A1 G.657A2
Osłabienie
(+ 20 ℃)
@ 850nm
@ 1300 nm
@ 1310 nm ≤0,45 / km ≤0,40 / km ≤0,40 / km ≤0,40 / km
@ 1550 nm ≤0,30 / km ≤0,30 / km ≤0,30 / km ≤0,30 / km
Długość fali odcięcia kabla ≤1260nm ≤1260nm ≤1260nm ≤1260nm

3. Parametr struktury

Liczba włókien Średnica kabla mm Waga kabla Kg / km Wytrzymałość na rozciąganie
długo / krótkoterminowy
N.
Odporny na zgniatanie
długo / krótkoterminowo N / 100m
Promień gięcia
Statyczny / dynamiczny mm
2 * 1 (2,0 ± 0,2) * (6,0 ± 0,2) 20 150/300 300/1000 15D / 30D
2 * 2 (2,0 ± 0,2) * (6,0 ± 0,2) 20 150/300 300/1000 15D / 30D
2 * 4 (2,0 ± 0,2) * (6,0 ± 0,2) 20 150/300 300/1000 15D / 30D

Temperatura przechowywania / pracy: od -20 ℃ do + 60 ℃

Jako specjaliści w dziedzinie marketingu, rozwoju procesów, projektowania, inżynierii i wdrażania projektów, Carefiber koncentruje się na ciągłych badaniach i rozwoju w celu uzyskania szeregu produktów i usług, które gwarantują zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Carefiber, jako światowej klasy producent światłowodów, kabli i produktów FTTH, rozwija się wraz ze swoimi pracownikami, nawiązuje strategiczne partnerstwa ze swoimi klientami i dokłada wszelkich starań, aby wspierać światowy rozwój komunikacji światłowodowej.

Carefiber Optical Technology Co., Ltd. jest jednym z wiodących programistów i profesjonalnych producentów technologii światłowodowej i wysokiej jakości światłowodowych produktów komunikacyjnych. Zapewniamy kabel światłowodowy, złącze światłowodowe, adapter światłowodowy, rozdzielacz światłowodowy PLC, szybkie złącze, panel światłowodowy, skrzynka zaciskowa światłowodu, zamknięcie światłowodu i więcej . W przypadku wysokiej jakości sprzętu do produkcji kabli krosowych możemy również zaoferować tester wstawiania i powrotu strat, maszynę do testowania interferometru, mikroskop końcówki złącza, maszynę do zaciskania złącz, maszynę do polerowania złącz, piec grzewczy do złącz, automat do cięcia kabli itp.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych kupujących do odwiedzenia naszej firmy i bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji. Carefiber, dbaj o swoje życie.

Szczegóły kontaktu
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Debbie Lao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)