Dom ProduktyTłumik światłowodowy

CATV Multimode Attenuator 10db, SC - LC Inline VOA Variable Optical Tłumik

Orzecznictwo
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Wielkie dzięki. szybka dostawa i idealne opakowanie.

—— Eric Ben

Jakość kabla jest doskonała. Dziękujemy za pomoc w rozwiązaniu niestandardowego problemu. Mam nadzieję, że nasz statek biznesowy idzie bardzo dobrze.

—— Priscila Mota

Carefiber jest bardzo zręczny i ma rację. jesteśmy teraz dobrym partnerem biznesowym.

—— Mahesh Gowda

Im Online Czat teraz

CATV Multimode Attenuator 10db, SC - LC Inline VOA Variable Optical Tłumik

Chiny CATV Multimode Attenuator 10db, SC - LC Inline VOA Variable Optical Tłumik dostawca
CATV Multimode Attenuator 10db, SC - LC Inline VOA Variable Optical Tłumik dostawca CATV Multimode Attenuator 10db, SC - LC Inline VOA Variable Optical Tłumik dostawca

Duży Obraz :  CATV Multimode Attenuator 10db, SC - LC Inline VOA Variable Optical Tłumik

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: CFO
Orzecznictwo: Rohs CE
Numer modelu: Tłumik SC-LC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10SZT.
Szczegóły pakowania: Torba 10szt
Czas dostawy: 3-5dni
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union; paypal
Możliwość Supply: 10000 sztuk / dzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Wytrzymałość mechaniczna: 500 cykli Zakres tłumienia: 1-30dB
typu: FC SC ST LC Długość fali: 1310nm 1550nm
Za pomocą: LANS i FTTH Temp. Pracy: -25 - 85 ° C (-13 ° F - 185 ° F)
High Light:

Fixed Optical Attenuator

,

Optical Fixed Attenuator

CATV SC - LC Inline Optyczny tłumik, kompaktowy tłumik optyczny o zmiennej strukturze

1. Funkcje:

Wysoka strata zwrotu

Prosta struktura

Max. moc łożyska (1 W)

Względna długość fali

Niska strata związana z polaryzacją

Zwarta konstrukcja

2. Zastosowanie:

Ramka rozdzielcza linii optycznej

System sieci światłowodowej

System transmisji światłowodowej Hi-Speed

System telewizji kablowej

System Dense Wavelength Division Multiplex (DWDM)

Optyczne multipleksery add-drop (OADM)

3. Informacje o zamówieniu:

1: Typ złącza: FC, SC, LC, SC
2: Tuleja czołowa: PC, UPC, APC
3: Typ: jednomodowy, wielomodowy
4: Tłumienie: 1-10dB (krok 1dB), 15, 20, 25, 30dB
5: Tryb: stały, żeński i męski, liniowy, zmienny
6: Długość fali: 1310 nm, 1550 nm, 850 nm, 1300 nm

4. Carefiber dbamy o nasze życie.

Wiodący chiński producent, dostawca i eksporter światłowodów!

Carefiber Optical Technology Co., Ltd. jest jednym z wiodących programistów i profesjonalnych producentów technologii światłowodowej i wysokiej jakości światłowodowych produktów komunikacyjnych. Zapewniamy kabel światłowodowy, złącze światłowodowe, adapter światłowodowy, szybkie złącze FTTH, wyposażenie linii do produkcji kabli światłowodowych i panel światłowodowy . W przypadku wysokiej jakości sprzętu do produkcji kabli krosowych możemy również zaoferować tester wstawiania i powrotu strat, maszynę do testowania interferometru, mikroskop końcówki złącza, maszynę do zaciskania złącz, maszynę do polerowania złącz, piec grzewczy do złącz, automat do cięcia kabli itp.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych kupujących do odwiedzenia naszej firmy i bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji. Carefiber, dbaj o nasze życie.

Szczegóły kontaktu
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Debbie Lao

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)