Dom Produkty

Patchcord światłowodowy

Orzecznictwo
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Wielkie dzięki. szybka dostawa i idealne opakowanie.

—— Eric Ben

Jakość kabla jest doskonała. Dziękujemy za pomoc w rozwiązaniu niestandardowego problemu. Mam nadzieję, że nasz statek biznesowy idzie bardzo dobrze.

—— Priscila Mota

Carefiber jest bardzo zręczny i ma rację. jesteśmy teraz dobrym partnerem biznesowym.

—— Mahesh Gowda

Im Online Czat teraz

Patchcord światłowodowy

(73)
Chiny IP 68 Wodoodporny kabel krosowy ODVA MPO-SC FTTA 12 włókien światłowodowych fabryka

IP 68 Wodoodporny kabel krosowy ODVA MPO-SC FTTA 12 włókien światłowodowych

IP 68 Wodoodporny kabel krosowy ODVA MPO-SC FTTA 12 włókien światłowodowych Kabel MPO Breakout, opłacalna alternatywa dla czasochłonnego zakończenia w terenie, jest przeznaczony do krosowania światłowodów o du... Czytaj więcej
2020-08-26 11:48:10
Chiny Zewnętrzny kabel krosowy SC do LC GYFJH PVC CPRI Brunch fabryka

Zewnętrzny kabel krosowy SC do LC GYFJH PVC CPRI Brunch

CPRI SC To LC Nierówna długość Brunch Patch cord z miękką rurką ochronną z PVC o wysokiej temperaturze Kabel światłowodowy CPRI jest idealną konstrukcją do zastosowań zewnętrznych.Taki produkt może spełniać ... Czytaj więcej
2020-08-18 17:05:08
Chiny 2-żyłowy męski żeński AARC BBU RRU 7,0 mm kabel krosowy CPRI fabryka

2-żyłowy męski żeński AARC BBU RRU 7,0 mm kabel krosowy CPRI

BBU / RRU wodoodporne włókno 2-rdzeniowe AARC męski / żeński 7,0 mm zewnętrzny patchcord CPRI ODC jest kompatybilny z większością złączy ODC innych marek, jego obudowa jest wykonana z czystej miedzi i ... Czytaj więcej
2020-08-18 16:40:45
Chiny Złącze DLC RRU Duplex LC Fullaxs Patchcord światłowodowy fabryka

Złącze DLC RRU Duplex LC Fullaxs Patchcord światłowodowy

Patchcord światłowodowy DLC RRU Duplex LC kompatybilny ze złączem fullaxs Cechy: Otwarta przegroda zapewniająca łatwy dostęp do SFP Ochrona przed wodą i pyłem IP67 Wycięcie w przegrodzie umożliwia wyjęcie ... Czytaj więcej
2020-08-18 16:38:51
Chiny Złącze AARC 7,0 mm FTTA Patchcord światłowodowy fabryka

Złącze AARC 7,0 mm FTTA Patchcord światłowodowy

Zespoły kabli światłowodowych 5,0 lub 7,0 mm AARC-AARC, kabel światłowodowy Dostosuj Zespoły kabli AARC do trudnych warunków środowiskowych są łatwe w instalacji w zastosowaniach stacjonarnych lub mobilnych i ... Czytaj więcej
2020-08-18 16:37:01
Chiny Optitap Jumper żeński wtyk optyczny LSZH FTTA OTP fabryka

Optitap Jumper żeński wtyk optyczny LSZH FTTA OTP

OTP optyczny warkocz zewnętrzny podobny do żeńskiego Optitap Złącze światłowodowe typu H Patchcord SC Kompatybilny zworka Corning OptiTap Zespoły złączy H zapewniają solidne i uszczelnione rozwiązanie do ł... Czytaj więcej
2020-08-18 16:34:20
Chiny 5G FLX 8 rdzeni DLC CPRI 5m rozgałęziony kabel optyczny zworka fabryka

5G FLX 8 rdzeni DLC CPRI 5m rozgałęziony kabel optyczny zworka

5G FLX 8-rdzeniowy DLC CPRI 5-metrowy rozgałęziacz kabla optycznego Złącze światłowodowe typu H Patchcord SC Kompatybilny zworka Corning OptiTap Zespoły złączy H zapewniają solidne i uszczelnione rozwiązanie do ... Czytaj więcej
2020-08-18 16:32:49
Chiny Kable krosowe światłowodowe wielomodowe DLC / PC DLC / PC Outdoor Protected Jumper Branch fabryka

Kable krosowe światłowodowe wielomodowe DLC / PC DLC / PC Outdoor Protected Jumper Branch

DLC / PC, DLC / PC, wielomodowy, GYFJH 2A1a (LSZH), 70 m, 7,0 mm, 2 rdzenie, zworka światłowodowa chroniona na zewnątrz PDLC Wodoodporny kabel światłowodowy ma standardowy rozmiar dla złącz Duplex LC, a obudowa ... Czytaj więcej
2019-09-03 18:03:31
Chiny 10M LC UPC na LC UPC Patchcord jednomodowy płaski klip Uniboot Duplex OS2 500 cykli fabryka

10M LC UPC na LC UPC Patchcord jednomodowy płaski klip Uniboot Duplex OS2 500 cykli

10M LC UPC na LC UPC Płaski klip Uniboot Duplex OS2 Jednomodowy kabel PCV (OFNR) Konstrukcja uniboot LC-LC pozwala na przenoszenie obu kabli przez jeden kabel, zmniejszając przeciążenie kabla podczas trasowania... Czytaj więcej
2019-09-03 18:03:31
Chiny Stacja bazowa Wodoodporny kabel światłowodowy PDLC Fullaxs SM G657A1 Czarna kurtka fabryka

Stacja bazowa Wodoodporny kabel światłowodowy PDLC Fullaxs SM G657A1 Czarna kurtka

Stacja bazowa Wodoodporny patchcord światłowodowy PDLC Fullaxs SM G657A1 Czarna kurtka Zespół Carefiber mocno się ugruntowuje poprzez masywny headis bezpośrednio włożony do transceivera światłowodowego jest ... Czytaj więcej
2019-09-03 18:03:31
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|