Dom Produkty

Adapter światłowodowy

Orzecznictwo
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Wielkie dzięki. szybka dostawa i idealne opakowanie.

—— Eric Ben

Jakość kabla jest doskonała. Dziękujemy za pomoc w rozwiązaniu niestandardowego problemu. Mam nadzieję, że nasz statek biznesowy idzie bardzo dobrze.

—— Priscila Mota

Carefiber jest bardzo zręczny i ma rację. jesteśmy teraz dobrym partnerem biznesowym.

—— Mahesh Gowda

Im Online Czat teraz

Adapter światłowodowy

(19)
Chiny Tuleja z tlenku cyrkonu Simplex MU MTRJ MPO Adapter światłowodowy fabryka

Tuleja z tlenku cyrkonu Simplex MU MTRJ MPO Adapter światłowodowy

Adapter światłowodowy Simplex Duplex SC LC FC ST MU MTRJ MPO Adaptery światłowodowe umożliwiają łączenie kabli w celu rozszerzenia sieci światłowodowej i wzmocnienia jej sygnału. Produkujemy sprzęgacze ... Czytaj więcej
2020-08-18 16:55:34
Chiny IP67 Wodoodporny adapter światłowodowy SC FTTH FTTA 100lbs fabryka

IP67 Wodoodporny adapter światłowodowy SC FTTH FTTA 100lbs

Wodoodporny mini adapter Huawei FTTH na zewnątrz IP67 Adaptery Mini SC oferują bardzo łatwą instalację i zakończenie FTTx (Fiber-To-The-X) przy użyciu istniejących sprzęt i metody instalacji w przypadku zrzutów ... Czytaj więcej
2020-08-18 16:53:29
Chiny MPO MTP Adapter światłowodowy z kołnierzem Czarny adapter z gołymi włóknami APC polerowany fabryka

MPO MTP Adapter światłowodowy z kołnierzem Czarny adapter z gołymi włóknami APC polerowany

MPO MTP Adapter światłowodowy z kołnierzem Czarny adapter z gołymi włóknami APC polerowany 1. Spcifications Dla typu SM PC / UPC Dla typu APC Tłumienie i tolerancja (dB): 01 ~ 10 ± 0,5 01 ~ 10 ± 1,0 / 11 ~ 15 ± ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny Adapter światłowodowy SM / MM Simplex / Duplex z próbką ceramiczną bez próbki fabryka

Adapter światłowodowy SM / MM Simplex / Duplex z próbką ceramiczną bez próbki

Adapter światłowodowy SM / MM Simplex / Duplex z próbką ceramiczną bez próbki 1. Aplikacje: 1. Telekomunikacja 2. CATV 3. LAN i WAN 4. Sieć 5. Internet szerokopasmowy 6. FTTP 2. Funkcje: Wycięcia w panelach ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny Złącze światłowodowe MM OM4 4 rdzenie Ceramiczna tuleja do wyposażenia centrum danych fabryka

Złącze światłowodowe MM OM4 4 rdzenie Ceramiczna tuleja do wyposażenia centrum danych

Złącze światłowodowe MM OM4 4 rdzenie Ceramiczna tuleja do wyposażenia centrum danych LC MM OM4 4Core Adapter światłowodowy służy do podłączenia centrum danych 4 kable z obu stron, reguluje tłumienie kabla! 1. ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny Adapter kabla optycznego MTP Simplex Czarny 12/24 rdzeniowy adapter do kołnierza fabryka

Adapter kabla optycznego MTP Simplex Czarny 12/24 rdzeniowy adapter do kołnierza

Adapter kabla optycznego MTP Simplex Czarny 12/24-rdzeniowy adapter do kołnierza 1. Funkcje: Dostępne formaty jedno- i dwustronne; Klips do panelu dla łatwej instalacji; Zwiększ gęstość panelu i szybki montaż w ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny Adapter światłowodowy UPC Do CATV, złącze światłowodowe E2000 Single / Multi Mode fabryka

Adapter światłowodowy UPC Do CATV, złącze światłowodowe E2000 Single / Multi Mode

Adapter światłowodowy UPC Do CATV, złącze światłowodowe E2000 Single / Multi Mode Darmowe próbki SC / FC / ST / LC / MU / E2000 / MTRJ adapter światłowodowy, złącze optyczne, fabryka tłumika światłowodowego 5db... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny FC-SC Adapter światłowodowy jednomodowy niebieski kolor dla sieci lokalnej fabryka

FC-SC Adapter światłowodowy jednomodowy niebieski kolor dla sieci lokalnej

FC-SC Adapter światłowodowy Single Mode Niebieski kolor dla sieci lokalnej Adapter światłowodowy jest częścią łączącą w aktywnych złączach optycznych. AOA oferuje pełną gamę adapterów, w tym FC, SC, ST, LC, ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny No - Ear LC Adapter światłowodowy MM SX Simplex Szary ceramiczny rękaw do FTTH fabryka

No - Ear LC Adapter światłowodowy MM SX Simplex Szary ceramiczny rękaw do FTTH

No - Ear LC Adapter światłowodowy MM SX Simplex Szary ceramiczny rękaw do FTTH Adaptery światłowodowe (znane również jako grodzie) służą do łączenia ze sobą dwóch kabli światłowodowych. Są one dostępne do u... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny Adapter światłowodowy LAN Optic Adapter z cyrkonem Duplex Single Mode Adapter LC - UPC fabryka

Adapter światłowodowy LAN Optic Adapter z cyrkonem Duplex Single Mode Adapter LC - UPC

Adapter światłowodowy LAN Optic Adapter z cyrkonem Duplex Single Mode Adapter LC - UPC Darmowe próbki SC / FC / ST / LC / MU / E2000 / MTRJ adapter światłowodowy, złącze optyczne, fabryka tłumika świat... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Page 1 of 2|< 1 2 >|