Dom Produkty

Tłumik światłowodowy

Orzecznictwo
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Wielkie dzięki. szybka dostawa i idealne opakowanie.

—— Eric Ben

Jakość kabla jest doskonała. Dziękujemy za pomoc w rozwiązaniu niestandardowego problemu. Mam nadzieję, że nasz statek biznesowy idzie bardzo dobrze.

—— Priscila Mota

Carefiber jest bardzo zręczny i ma rację. jesteśmy teraz dobrym partnerem biznesowym.

—— Mahesh Gowda

Im Online Czat teraz

Tłumik światłowodowy

(10)
Chiny Optyczny stały tłumik biały dla CATV, żeński - męski 30 DB tłumienie światłowodowe fabryka

Optyczny stały tłumik biały dla CATV, żeński - męski 30 DB tłumienie światłowodowe

Optyczny stały tłumik biały dla CATV, żeński - męski tłumik światłowodowy Tłumik światłowodowy jest stosowany w wielu różnych aplikacjach i może zaspokoić prawie wszystkie wymagania, w których wymagana jest ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny Naprawiono tłumik optyczny męski na żeński, tłumik światłowodowy SCAPC / SCUPC fabryka

Naprawiono tłumik optyczny męski na żeński, tłumik światłowodowy SCAPC / SCUPC

Naprawiono tłumik optyczny męski na żeński, tłumik światłowodowy SCAPC / SCUPC 1. Funkcje Tłumik światłowodowy o wysokiej stracie powrotnej Maksymalna moc operacyjna (1 W) Tłumik światłowodowy o niskiej wzgl... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny Tłumik światłowodowy LC - ST Tłumik kołnierzowy 20db Wytrzymały dla telekomunikacji fabryka

Tłumik światłowodowy LC - ST Tłumik kołnierzowy 20db Wytrzymały dla telekomunikacji

Tłumik światłowodowy LC - ST Tłumik kołnierzowy Wytrzymały dla telekomunikacji 1. Funkcje: Wysoka dokładność tłumienia Niska dodatkowa strata Wysoka wytrzymałość Wysoka niezawodność i stabilność Typ złącza: FC, ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny Kompaktowa struktura Jednomodowy tłumik światłowodowy Stabilny do połączenia sieciowego fabryka

Kompaktowa struktura Jednomodowy tłumik światłowodowy Stabilny do połączenia sieciowego

Kompaktowa struktura Jednomodowy tłumik światłowodowy Stabilny do połączenia sieciowego Carefiber może dostarczyć trzy typy tłumików: stały tłumik typu wtyczkowego, tłumik typu adaptera i zmienny tłumik. Tłumik ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny CATV Multimode Attenuator 10db, SC - LC Inline VOA Variable Optical Tłumik fabryka

CATV Multimode Attenuator 10db, SC - LC Inline VOA Variable Optical Tłumik

CATV SC - LC Inline Optyczny tłumik, kompaktowy tłumik optyczny o zmiennej strukturze 1. Funkcje: Wysoka strata zwrotu Prosta struktura Max. moc łożyska (1 W) Względna długość fali Niska strata związana z ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny FC - SC Tłumik światłowodowy 1 - 30 dB Konwerter FTTH z metalową / plastikową obudową fabryka

FC - SC Tłumik światłowodowy 1 - 30 dB Konwerter FTTH z metalową / plastikową obudową

FC - SC Tłumik światłowodowy 1 - 30 dB Konwerter FTTH z metalową / plastikową obudową 1. Funkcje: Różne tryby tłumienia i interfejsu Wysoka strata powrotu i niska strata wtrąceniowa Dobra powtarzalność i ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny DWDM 1260 - 1600 nm Tłumik światłowodowy FC - LC Męskie stałe tłumienie światłowodu fabryka

DWDM 1260 - 1600 nm Tłumik światłowodowy FC - LC Męskie stałe tłumienie światłowodu

DWDM 1260 - 1600 nm Tłumik światłowodowy Naprawiono FC - LC Męski Typ stały Tłumik światłowodowy służy do zmniejszania mocy światła w sieci światłowodowej. Tłumik optyczny typu stałego (męski na żeński) można ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny Tłumik światłowodowy niebieski LC M - F 2db / 10db Tłumik z metalową tuleją fabryka

Tłumik światłowodowy niebieski LC M - F 2db / 10db Tłumik z metalową tuleją

Niebieski tłumik światłowodowy LC M - F 2db / 10db Tłumik z metalową tuleją 1. Tłumik światłowodowy: Tłumik światłowodowy to jeden rodzaj pasywnego urządzenia optycznego, które służy do debugowania wydajności ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny Zmienny tłumik światłowodowy FC / PC 5dB jednomodowy / wielomodowy typu żeńskiego na męskiego fabryka

Zmienny tłumik światłowodowy FC / PC 5dB jednomodowy / wielomodowy typu żeńskiego na męskiego

Zmienny tłumik światłowodowy FC / PC 5dB jednomodowy / wielomodowy typu żeńskiego na męskiego Tłumik światłowodowy jest stosowany w wielu różnych aplikacjach i może zaspokoić prawie wszystkie wymagania, w kt... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny Tłumik światłowodowy LC męski na FC Męski SM 9/125 jednomodowy tłumik światłowodowy fabryka

Tłumik światłowodowy LC męski na FC Męski SM 9/125 jednomodowy tłumik światłowodowy

Tłumik światłowodowy LC żeński na FC męski SM 9/125 Hybrydowy adapter do sieci LAN Ten hybrydowy adapter światłowodowy typu LC (żeńskiego) na FC (męski) jest złączem adapterowym osadzonym na włóknie regulowanym... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Page 1 of 1