Dom Produkty

Pigtail światłowodowy

Orzecznictwo
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Wielkie dzięki. szybka dostawa i idealne opakowanie.

—— Eric Ben

Jakość kabla jest doskonała. Dziękujemy za pomoc w rozwiązaniu niestandardowego problemu. Mam nadzieję, że nasz statek biznesowy idzie bardzo dobrze.

—— Priscila Mota

Carefiber jest bardzo zręczny i ma rację. jesteśmy teraz dobrym partnerem biznesowym.

—— Mahesh Gowda

Im Online Czat teraz

Pigtail światłowodowy

(31)
Chiny Złącze IP67 SC H Pigtail światłowodowy OptiTap fabryka

Złącze IP67 SC H Pigtail światłowodowy OptiTap

Złącze IP67 Mini SC H Szybkozłącze OptiTap Szybkozłącze Pigtail światłowodowy Carefiber Waterproof outdoor Mini SC APC Szybkozłącze montażowe kompatybilne z adapterem optitap.Nadaje się do płaskiego kabla ... Czytaj więcej
2020-08-18 17:00:21
Chiny LSZH Jumper Jacket Fibre Pigtail FTTh Płaski kabel G657A SC / APC jednomodowy fabryka

LSZH Jumper Jacket Fibre Pigtail FTTh Płaski kabel G657A SC / APC jednomodowy

Płaski kabel FTTh G657A SC / APC Jednomodowy sweter kurtki LSZH i Pgitail Patchcord światłowodowy stosowany głównie na panelu krosowniczym lub do połączenia gniazdek i urządzeń końcowych, a także szeroko ... Czytaj więcej
2020-02-24 17:47:20
Chiny Jumper jednomodowy światłowód Pigtail FTTH Mini SC / APC Zewnętrzne złącze IP67 fabryka

Jumper jednomodowy światłowód Pigtail FTTH Mini SC / APC Zewnętrzne złącze IP67

Zworka Jednomodowy FTTH Mini SC / APC Zewnętrzny kabel światłowodowy złącza IP67 do Huawei Telefonica Zespoły Carefiber zapewniają solidne i szczelne rozwiązanie do połączeń światłowodu z domem (FTTH). ... Czytaj więcej
2019-09-03 18:06:36
Chiny IP67 Okrągły kabel światłowodowy Patchcord Łącznik światłowodowy Złącze Fullas LC DX fabryka

IP67 Okrągły kabel światłowodowy Patchcord Łącznik światłowodowy Złącze Fullas LC DX

Chiny Złącze Fullas LC DX IP67 Okrągły kabel światłowodowy / zworka światłowodowa System złączy FullAXS spełnia to wymaganie, pozwalając na dużą tolerancję w kierunku Z, a jednocześnie oferuje zaletę montażu os... Czytaj więcej
2019-08-29 16:42:43
Chiny Zestaw SM 9/125 FTTH Pigmenty światłowodowe 12-rdzeniowe złącze FC / APC 60dB Return Loss fabryka

Zestaw SM 9/125 FTTH Pigmenty światłowodowe 12-rdzeniowe złącze FC / APC 60dB Return Loss

12 rdzeni FC / APC SM 9/125 FTTH pakiet światłowodów Pigmenty, bluzy Made-in-Shenzhen 12-rdzeniowy kolorowy warkocz można sklasyfikować do FC, SC, LC i ST, kolor warkoczy to Niebieski, pomarańczowy, zielony, br... Czytaj więcej
2019-08-29 16:42:43
Chiny Kabel zrzutowy Pigtail światłowodowy jednomodowy G657A1 Złącze Mini SC Wodoodporne fabryka

Kabel zrzutowy Pigtail światłowodowy jednomodowy G657A1 Złącze Mini SC Wodoodporne

Światłowodowe jednomodowe złącze G657A1 Mini SC Wodoodporne Pigmenty kablowe Carefiber zapewnia specjalnie zaprojektowane i efektywne kosztowo rozwiązania, które spełniają techniczne i operacyjne potrzeby obu ... Czytaj więcej
2019-05-23 10:40:37
Chiny SC FC LC SM Patch Patch / Pigtail 12-rdzeniowe kable światłowodowe Długość niestandardowa fabryka

SC FC LC SM Patch Patch / Pigtail 12-rdzeniowe kable światłowodowe Długość niestandardowa

Opis produktu Profesjonalna manufaktura światłowodowej wstążki typu pigtail LC 100% testowane przed dostawą. Pigtail światłowodowy jest krótkim włóknem światłowodowym trwale przymocowanym do źródła, detektora ... Czytaj więcej
2017-05-12 15:24:58
Chiny Pigtail światłowodowy o wysokim zwrocie, 8 rdzeni SC Patch Patch Pigtail Fan-Out fabryka

Pigtail światłowodowy o wysokim zwrocie, 8 rdzeni SC Patch Patch Pigtail Fan-Out

Dane techniczne 1.SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, D4, DIP, E2000 2,0,9 mm / 2,0 mm / 3,0 mm 3.SM/MM SX / DX 4.100% optycznie Specyfikacja techniczna: Złącza są budowane w testach standardu przemysłowego, spełniają ... Czytaj więcej
2017-05-12 15:23:52
Chiny SC / APC SM 9/125 8-rdzeniowy pakiet światłowodowy 1M Pigtail CATV Pigtail Patchcord fabryka

SC / APC SM 9/125 8-rdzeniowy pakiet światłowodowy 1M Pigtail CATV Pigtail Patchcord

SC / APC SM 9/125 8-rdzeniowy wiązka światłowodowa 1M Warkocz światłowodowy SC / APC 1. FC, SC, ST, LC 2.4.6.8.12.24.48 Rdzenie Opcjonalne 3. SM lub MM Zalety wydajności 1. Zgodność ze standardami IEC i YD-T826 ... Czytaj więcej
2017-05-12 15:22:54
Chiny Kable światłowodowe LC / UPC, żółty kabel światłowodowy Simplex G657A fabryka

Kable światłowodowe LC / UPC, żółty kabel światłowodowy Simplex G657A

Kable światłowodowe LC / UPC, żółty kabel światłowodowy Simplex G657A 1. Specyfikacja produktu: Tuleja czołowa: PC UPC APC Typ złącza: FC, SC, LC, ST, MRTJ, MU, E2000, MPO, DIN, D $ i SMA Typ kabla: SX / LSZH ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|