• Carefiber Optical Technology Co., Ltd
  Eric Ben
  Wielkie dzięki. szybka dostawa i idealne opakowanie.
 • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
  Priscila Mota
  Jakość kabla jest doskonała. Dziękujemy za pomoc w rozwiązaniu niestandardowego problemu. Mam nadzieję, że nasz statek biznesowy idzie bardzo dobrze.
 • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
  Mahesh Gowda
  Carefiber jest bardzo zręczny i ma rację. jesteśmy teraz dobrym partnerem biznesowym.
Osoba kontaktowa : Susan Cheng
Numer telefonu : 86-15622869894
Whatsapp : +8618926789664

Wytrzymała wodoodporna obudowa złącza optycznego FTTX Złącze H Złącze MiniSC

Miejsce pochodzenia CHINY
Nazwa handlowa CFO
Orzecznictwo CE, Rohs
Numer modelu CFO-H-028
Minimalne zamówienie 10SZT.
Szczegóły pakowania 1 szt w jednym pudełku
Zasady płatności L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union
Możliwość Supply 100 sztuk jednego dnia

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Model T1 Adapter PTLC Model T2 Adapter ODVA-DLC
Model T3 Adapter AARC Model T4 Hartowany adapter SC
Model T5 adapter mini SC Model T6 Rozwiązanie hybrydowe
High Light

Puszka zakończeniowa

,

puszka światłowodowa

,

H Connector Terminal Enclosure

Zostaw wiadomość
opis produktu

Złącze H-Connector MiniSC w wodoodpornej zewnętrznej obudowie terminala optycznego FTTX

 

 

Obudowa zaciskowa złącza H to nowe ekonomiczne rozwiązanie rozproszone światłowodowe do użytku na zewnątrz.Porównaj tradycyjne produkty, jest łatwy w obsłudze i ma wysoką kompatybilność.może być używany do montażu na ścianie, instalacji napowietrznej lub instalacji na maszcie, w zależności od różnych sytuacji.jest używany nie tylko w polu Ftth, ale także w FTTA lub innym trudnym środowisku.

 

Podanie:

 

Pole FTTH:

   

  Tradycyjne rozwiązanie wykorzystuje ONU lub FDH (moduł sieci optycznej / koncentrator dystrybucji światłowodów), gdy kabel światłowodowy dociera na zewnątrz rezydencji i willi.może odnosić się do ONU lub FDH, ponieważ ma funkcję dystrybucji włókien.Wewnątrz można go naprawić 2-4 szt. 1*8 lub 1*16 PLC.lub można umieścić 24 szt. Rękawów ochronnych na spawy światłowodowe.

 

Po połączeniu ze wstępnie zmontowanym wodoodpornym złączem 1-48F IP7, można bezpośrednio podłączyć każdą rezydencję i willę lub silos niskiego napięcia.może być mocowany na zewnątrz rezydencji i willi lub przytrzymujący instalację słupową.może zmniejszyć utratę sygnału przez mniejszą liczbę węzłów łączących.bo w fabryce to wstępnie zmontowane.nie ma potrzeby posiadania wysokich umiejętności operatora ze względu na brak operacji łączenia włókien.Wydajność instalacji można zwiększyć o 40%.

 

Wytrzymała wodoodporna obudowa złącza optycznego FTTX Złącze H Złącze MiniSC 0

 

 

Carefiber Optical Technology Co., Ltd. znajduje się w Longhua New District, mieście Shenzhen, w prowincji Guangdong.Założona w 2010 roku, po 9 latach, grupa Carefiber ma HK Carefiber, Guizhou Carefiber i Guangxi Carefiber trzy spółki podrzędne, obie są przedsiębiorstwami high-tech zajmującymi się badaniami, rozwojem, produkcją i sprzedażą produktów FTTH w następujących kategoriach: Indoor/ zewnętrzny kabel upuszczający, szybkie złącze światłowodowe, kabel krosowy, pigtail, rozdzielacz PLC, łącznik FTB, adapter, skrzynka rozdzielcza światłowodu, rama dystrybucyjna światłowodu, zamknięcie złącza światłowodowego, produkty do okablowania stacji bazowych wewnętrznych i zewnętrznych, MPO, produkty centrum danych, obsługa 5G rozwiązań itp., Carefiber zapewnia klientom standardowe produkty i niestandardowe produkty zintegrowanych rozwiązań.

 

Obecnie zakład firmy zajmuje powierzchnię 32000㎡, zatrudnia 500 pracowników.Wśród nich centrum marketingowe w HK i dział badawczo-rozwojowy w Shenzhen obejmują 4000㎡, a baza produkcyjna na kontynencie zajmuje powierzchnię 28000㎡. Sprzedaż wynosi 20% dla kraju, 80% dla zagranicy na całym świecie.Wraz ze wzrostem wartości sprzedaży oczekuje się, że moce produkcyjne firmy Carefiber będą stale rosnąć w ciągu najbliższych kilku lat.

 

Nasza wizja: Być najwyższej klasy przedsiębiorstwem komunikacji optycznej.

Nasza misja: Lepszy produkt, technologia i usługi dla klientów.

Nasza wartość: Dąż do tworzenia i superdoskonałości.Spraw, aby klienci odnieśli sukces w oparciu o obopólne korzyści.