• Carefiber Optical Technology Co., Ltd
  Eric Ben
  Wielkie dzięki. szybka dostawa i idealne opakowanie.
 • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
  Priscila Mota
  Jakość kabla jest doskonała. Dziękujemy za pomoc w rozwiązaniu niestandardowego problemu. Mam nadzieję, że nasz statek biznesowy idzie bardzo dobrze.
 • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
  Mahesh Gowda
  Carefiber jest bardzo zręczny i ma rację. jesteśmy teraz dobrym partnerem biznesowym.
Osoba kontaktowa : Susan Cheng
Numer telefonu : 86-15622869894
Whatsapp : +8618926789664

SC Optitap Adapter światłowodowy LC MPO Zewnętrzne wodoodporne złącze 0,2dB

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa OEM
Orzecznictwo CE Rohs
Minimalne zamówienie 1 szt.
Szczegóły pakowania 50 sztuk w jednej torbie
Czas dostawy 5-25 dni
Zasady płatności L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply 100 000 sztuk/tydzień

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Nazwa modelu Adapter OptiTap SC Strata wtrąceniowa 0,2dB
Strata zwrotu < - 50dB (PC); <-50dB (PC); <-65dB (APC) <-65dB (APC) Działaj Temp -40 do + 70 stopni
Kolor Czarny/Czerwony/Niebieski/Pomarańczowy OEM TAK
High Light

Adapter światłowodowy SC Optitap

,

adapter światłowodowy LC MPO

,

adapter sieciowy światłowodowy 0

Zostaw wiadomość
opis produktu

IP68 Optitap Zewnętrzne wodoodporne złącze światłowodowe przeciwpyłowe

 

Złącze H zawiera adapter i złącze wewnętrzne jako podstawę do połączenia wewnątrz obudowy adaptera/złącza.

Produkt zapewnia niezawodność i kompatybilność z szeroką gamą aktualnie dostępnych na rynku złącz SC, LC i MPO.

Produkty zostały zaprojektowane i przetestowane tak, aby spełniały rygorystyczne wymagania niezbędne w ochronie środowiska do zastosowań zewnętrznych.

 

Cechy:

 

Jednowłóknowe złącze oparte na SC

Odporny na ptaki i gryzonie

Ochrona przed wodą i kurzem IP68

Dostępne niskoprofilowe gniazdo liniowe

Nie są wymagane żadne narzędzia instalacyjne

100 minimalnych cykli krycia

Dostępne połączenie w linii

Temperatura pracy: -40° do 85°C

Zakres średnic kabla: 2,0 mm, 3,0 mm, 4,8 mm do 7 mm

33 funty osiowego mocowania kabla (150N)

 

Podanie:

 

FTTH
Tereny zewnętrzne

Surowe środowisko

 

SC Optitap Adapter światłowodowy LC MPO Zewnętrzne wodoodporne złącze 0,2dB 0

SC Optitap Adapter światłowodowy LC MPO Zewnętrzne wodoodporne złącze 0,2dB 1

 

Zharmonizuj świat i stwórz przyszłość! ---CareFiber Group.

 

CareFiber (w skrócie: dyrektor finansowy) została założona w 2011 roku, a jej siedziba znajduje się w dzielnicy Longhua w Shenzhen w Chinach

 

Od początku do chwili obecnej, przez ponad 10 lat rozwoju, Carefiber wreszcie stał się punktem odniesienia w branży dzięki swoim profesjonalnym standardom technicznym, doskonałemu produktowi i doskonałej obsłudze.

 

Carefiber specjalizuje się w różnych wewnętrznych i zewnętrznych kablach światłowodowych, złączach światłowodowych.W tym samym czasie wprowadziła na rynek wiele produktów, takich jak światłowodowa skrzynka rozdzielcza, złącza szybkiego montażu, zworki/pigtaile, splittery PLC, adaptery/tłumiki, produkty wspierające centra danych MPO/MTP 5G.Dzięki globalnej sieci sprzedaży jest bardzo konkurencyjnym innowatorem i pionierem w dziedzinie komunikacji optycznej w Chinach.

 

Carefiber rozszerza łącze optyczne do każdego zakątka świata niczym sieć neuronową i buduje inteligentną erę komunikacji optycznej.Za tym kryją się ciągłe przełomy technologiczne i duch innowacyjności firmy Carefiber.

 

Carefiber posiada obecnie kompletną bazę produkcyjną dla kabli światłowodowych, światłowodowych skrzynek rozdzielczych i akcesoriów Fttx.Tymczasem ma również kompletny łańcuch przemysłowy oraz proces naukowy i standaryzowany.W przypadku kabli zbudowano rygorystyczny i uporządkowany system produkcji ze znormalizowanymi operacjami produkcyjnymi i ścisłą kontrolą jakości, stale wprowadzając wiodące na świecie przetwarzanie kabli optycznych i pełny zestaw sprzętu testującego do eskortowania produktów.W przypadku światłowodowej skrzynki rozdzielczej, obudów i szafek poprzecznych itp. CFO może zapewnić klientom kompleksowe usługi zakupowe zgodnie z wymaganiami wspierającymi różnych rynków ze względu na silną konkurencyjność produktów i udział w rynku.Baza produkcyjna FTTX koncentruje się głównie na obiektach wspierających FTTH.Dyrektor finansowy aktywnie bada i rozwija niezależną technologię rdzenia, od szybkiego złącza światłowodowego, zworek do linii produkcyjnych rozdzielaczy PLC, bezszwowego połączenia i doskonałego połączenia różnych sekcji technologii.Integracja wymagań dotyczących jakości produktu z każdym aspektem pracy, aby zapewnić, że każdy wysłany produkt nie ma wad jakościowych.

 

Jakość jest podstawą przedsiębiorstwa. Dyrektor finansowy ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO 9001, systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001.Wprowadził i wdrożył 5S, Six Sigma i inne zaawansowane narzędzia i metody zarządzania jakością. Certyfikaty CE, Rohs, ANATEL, CPR itp. spełniają różne potrzeby rynków i klientów.

 

Carefiber to nie tylko dostawca materiałów, ale także ekspert, który zapewnia klientom zintegrowane i kompleksowe rozwiązania dla Fiber to the Home.Zapewnienie klientom zindywidualizowanego rozwoju rozwiązań światłowodowych do domu, począwszy od ogólnego układu do rozwiązania „jedno włókno”, oraz realizacja połączenia miast z technologią.Każdy mały głos jest słyszalny, każdy uśmiech jest widoczny, to światłowód firmy Carefiber, który odbija się echem w górach i morzach.

 

Ludzie Carefiber przestrzegają: „Doskonała jakość” może być pierwszorzędną filozofią firmy i dążyć do poprawy jakości produktów i usług, które przekraczają potrzeby klientów.Od inteligentnej produkcji po innowacje, od jakości do marki, dyrektor finansowy wykorzystuje najnowsze produkty technologiczne, systemy szybkiego reagowania klientów, aby zdobyć uznanie i zaufanie klientów oraz zbudować bardzo dobre relacje biznesowe.

 

W przyszłości Carefiber stanie się pierwszorzędnym dostawcą rozwiązań światłowodowych i będzie świadczyć wysokiej jakości usługi dla coraz większej liczby klientów na całym świecie. przyszłość, na którą wszyscy czekamy.