• Carefiber Optical Technology Co., Ltd
  Eric Ben
  Wielkie dzięki. szybka dostawa i idealne opakowanie.
 • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
  Priscila Mota
  Jakość kabla jest doskonała. Dziękujemy za pomoc w rozwiązaniu niestandardowego problemu. Mam nadzieję, że nasz statek biznesowy idzie bardzo dobrze.
 • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
  Mahesh Gowda
  Carefiber jest bardzo zręczny i ma rację. jesteśmy teraz dobrym partnerem biznesowym.
Osoba kontaktowa : Susan Cheng
Numer telefonu : 86-15622869894
Whatsapp : +8618926789664

Adapter światłowodowy SC ODVA Wodoodporne złącze IP68 MPO FTTA

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa OEM
Orzecznictwo CE Rohs
Minimalne zamówienie 1 szt.
Szczegóły pakowania 1 szt w jednej torbie
Czas dostawy 5-25 dni
Zasady płatności L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Możliwość Supply 2000szt/tydzień

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Nazwa produktu Adapter ODVA Stopień IP 68
Złącze SC Trwałość <0,2 dB typowa zmiana, 1000 kojarzeń czasowych
Strata wtrąceniowa <0,2 dB Temperatura pracy -40 do + 85 stopni
High Light

Adapter światłowodowy SC ODVA

,

adapter światłowodowy MPO

,

adapter światłowodowy FTTA

Zostaw wiadomość
opis produktu

Adapter SC simplex IP68 SC ODVA Wodoodporne złącze Adapter światłowodowy

 

Adapter ODVA SC/LC/MPO spełnia wymagania szczelności IP 68 i jest idealnym wyborem dla taniego i łatwego w użyciu rozwiązania w zastosowaniach przemysłowych, światłowodowych (FTTA) lub innych trudnych warunkach środowiskowych.Osłona przeciwpyłowa to idealny sposób na ochronę wzmocnionych kabli krosowych przed narażeniem na działanie elementów lub przypadkowym uszkodzeniem, gdy nie jest połączona z gniazdem w wzmocnionym systemie okablowania.

 

Cechy:

 

Wodoodporny do trudnych warunków przemysłowych lub zewnętrznych.

Po prostu wsuń wodoodporny dławik kablowy do kabla na każdym końcu, który wymaga wodoodpornej ochrony,

i zakończ kabel za pomocą złączy światłowodowych, takich jak LC i SC.Szybko zwalniany zamek bagnetowy o ćwierć obrotu do złącza do montażu na panelu.Wysoka obciążalność prądowa.Połączenie kabel do kabla i kabel do gniazda.Dostępna nasadka ochronna z linką.

 

Podanie:

 

Fibre-to-the-Antenna (FTTA) Automatyka i systemy nadzoru okablowania przemysłowego Broadcast Military Communications BBU, RRU, RRH, LTE

 

Adapter światłowodowy SC ODVA Wodoodporne złącze IP68 MPO FTTA 0

Adapter światłowodowy SC ODVA Wodoodporne złącze IP68 MPO FTTA 1

 

Zharmonizuj świat i stwórz przyszłość! ---CareFiber Group.

 

CareFiber (w skrócie: dyrektor finansowy) została założona w 2011 roku, a jej siedziba znajduje się w dzielnicy Longhua w Shenzhen w Chinach

 

Od początku do chwili obecnej, przez ponad 10 lat rozwoju, Carefiber wreszcie stał się punktem odniesienia w branży dzięki swoim profesjonalnym standardom technicznym, doskonałemu produktowi i doskonałej obsłudze.

 

Carefiber specjalizuje się w różnych wewnętrznych i zewnętrznych kablach światłowodowych, złączach światłowodowych.W tym samym czasie wprowadziła na rynek wiele produktów, takich jak światłowodowa skrzynka rozdzielcza, złącza szybkiego montażu, zworki/pigtaile, splittery PLC, adaptery/tłumiki, produkty wspierające centra danych MPO/MTP 5G.Dzięki globalnej sieci sprzedaży jest bardzo konkurencyjnym innowatorem i pionierem w dziedzinie komunikacji optycznej w Chinach.

 

Carefiber rozszerza łącze optyczne do każdego zakątka świata niczym sieć neuronową i buduje inteligentną erę komunikacji optycznej.Za tym kryją się ciągłe przełomy technologiczne i duch innowacyjności firmy Carefiber.

 

Carefiber posiada obecnie kompletną bazę produkcyjną dla kabli światłowodowych, światłowodowych skrzynek rozdzielczych i akcesoriów Fttx.Tymczasem ma również kompletny łańcuch przemysłowy oraz proces naukowy i standaryzowany.W przypadku kabli zbudowano rygorystyczny i uporządkowany system produkcji ze znormalizowanymi operacjami produkcyjnymi i ścisłą kontrolą jakości, stale wprowadzając wiodące na świecie przetwarzanie kabli optycznych i pełny zestaw sprzętu testującego do eskortowania produktów.W przypadku światłowodowej skrzynki rozdzielczej, obudów i szafek poprzecznych itp. CFO może zapewnić klientom kompleksowe usługi zakupowe zgodnie z wymaganiami wspierającymi różnych rynków ze względu na silną konkurencyjność produktów i udział w rynku.Baza produkcyjna FTTX koncentruje się głównie na obiektach wspierających FTTH.Dyrektor finansowy aktywnie bada i rozwija niezależną technologię rdzenia, od szybkiego złącza światłowodowego, zworek do linii produkcyjnych rozdzielaczy PLC, bezszwowego połączenia i doskonałego połączenia różnych sekcji technologii.Integracja wymagań dotyczących jakości produktu z każdym aspektem pracy, aby zapewnić, że każdy wysłany produkt nie ma wad jakościowych.

 

Jakość jest podstawą przedsiębiorstwa. Dyrektor finansowy ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO 9001, systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001.Wprowadził i wdrożył 5S, Six Sigma i inne zaawansowane narzędzia i metody zarządzania jakością. Certyfikaty CE, Rohs, ANATEL, CPR itp. spełniają różne potrzeby rynków i klientów.

 

Carefiber to nie tylko dostawca materiałów, ale także ekspert, który zapewnia klientom zintegrowane i kompleksowe rozwiązania dla Fiber to the Home.Zapewnienie klientom zindywidualizowanego rozwoju rozwiązań światłowodowych do domu, począwszy od ogólnego układu do rozwiązania „jedno włókno”, oraz realizacja połączenia miast z technologią.Każdy mały głos jest słyszalny, każdy uśmiech jest widoczny, to światłowód firmy Carefiber, który odbija się echem w górach i morzach.

 

Ludzie Carefiber przestrzegają: „Doskonała jakość” może być pierwszorzędną filozofią firmy i dążyć do poprawy jakości produktów i usług, które przekraczają potrzeby klientów.Od inteligentnej produkcji po innowacje, od jakości do marki, dyrektor finansowy wykorzystuje najnowsze produkty technologiczne, systemy szybkiego reagowania klientów, aby zdobyć uznanie i zaufanie klientów oraz zbudować bardzo dobre relacje biznesowe.

 

W przyszłości Carefiber stanie się pierwszorzędnym dostawcą rozwiązań światłowodowych i będzie świadczyć wysokiej jakości usługi dla coraz większej liczby klientów na całym świecie. przyszłość, na którą wszyscy czekamy.