• Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.
    Eric Ben
    Wielkie dzięki. szybka dostawa i idealne opakowanie.
  • Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.
    Priscila Mota
    Jakość kabla jest doskonała. Dziękujemy za pomoc w rozwiązaniu niestandardowego problemu. Mam nadzieję, że nasz statek biznesowy idzie bardzo dobrze.
  • Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.
    Mahesh Gowda
    Carefiber jest bardzo zręczny i ma rację. jesteśmy teraz dobrym partnerem biznesowym.
Osoba kontaktowa : Susan Cheng
Numer telefonu : 86-15622869894
WhatsApp : +8613570862361

Wewnętrzny patchcord światłowodowy 3,0 mm SC APC przez ścianę sieci FTTx

Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa CFO
Orzecznictwo CE; Rohs
Numer modelu Kabel połączeniowy Unitboot
Minimalne zamówienie 1 szt
Szczegóły pakowania 1 szt. W jednej torbie
Czas dostawy 5-15 dni
Zasady płatności L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Możliwość Supply 10 tys. dziennie

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Numer modelu GJFJH-φ3.0mm-SCAPC do montażu SCAPC-G657A2-50M Kolor włókna Naturalny
Liczba włókien 1 Rodzaj włókna G657.A2
Średnica kabla 3,0 ± 0,05 mm Z okrągłości ≤5%
Zostaw wiadomość
opis produktu

Wewnętrzny 3,0 mm SC APC przez ścianę Patchcord światłowodowy sieci FTTx

 

 

Kabel krosowy Carefiber Through-wall to rodzaj kabla używanego do przesyłania sygnałów przez ściany lub inne przeszkody, co pozwala na transmisję sygnału między różnymi pomieszczeniami lub obszarami.Ten typ kabla jest powszechnie używany w aplikacjach takich jak sieci, telewizja, telefon i systemy bezpieczeństwa.


Funkcje kabla krosowego przez ścianę: 

 

1. Elastyczność: Zworki przelotowe pozwalają na elastyczne rozmieszczenie sprzętu i urządzeń, ponieważ eliminują potrzebę bezpośrednich fizycznych połączeń między nimi.

2. Wygoda: Zworki przewlekane ułatwiają doposażenie istniejących budynków w nowy sprzęt lub przebudowę wyposażenia w pomieszczeniu bez konieczności przeprowadzania nowych kabli przez ściany lub sufity.

3. Wszechstronność: Zworki przelotowe są dostępne w różnych typach i konfiguracjach, aby pasowały do ​​​​różnych zastosowań, takich jak kable koncentryczne, kable typu skrętka i kable światłowodowe.

4. Estetyka: Zworki przelotowe mogą pomóc w utrzymaniu estetycznego wyglądu pomieszczenia lub budynku, unikając konieczności prowadzenia widocznych kabli.

 

 

Przewód krosowy przez ścianę Opis produktu:

 

1. Złącze SCAPC zostało zmontowane fabrycznie, a drugie złącze SCAPC można zamontować na miejscu.

2. Montowane na miejscu łączniki SCAPC mogą być wykorzystane do budowy trakcji,

3. Złączka montażowa SCAPC wykonana jest z odpornego tworzywa sztucznego o niskim współczynniku tarcia. Na jej górnym końcu znajduje się otwór, przez który można zamocować przewód doprowadzający w celu jego wyciągnięcia.aby można je było przeciągnąć przez wolne i zajęte kanały.

4. 100% przetestowane optycznie w celu zapewnienia wysokiej jakości zespołów.

5. Szeroki zakres temperatur (od -40 do +85°C) jest idealny do zastosowań wewnętrznych.

 


Kabel krosowy przez ścianęAplikacje: 
 

Stosowany głównie jako kabel połączeniowy w sekcji dostępu użytkownika światłowodu do domowej (FTTH) i innej sieci dostępu optycznego (FTTx).Można dopasować złącza do montażu wstępnego lub montażu w terenie.
 

 

Kabel krosowy przez ścianę --- Złącze optycznePwydajność:

 

Projekt Specyfikacja Standard

Długość fali roboczej

1260 ~ 1650 nm

 

Postępuj zgodnie z normą GR326-CORE i IEC

 

Strata wtrąceniowa

≤0,3 dB (typowo: 0,2 dB)

Strata zwrotu

≥60 (APC)

Powtarzalność

≤0,1dB

Zamienność

≤0,1dB

Trwałość mechaniczna

500 razy

Siła pociągowa

≥300N

Zmiany tłumienia po trakcji

≤0,1dB

Temperatura pracy

-40~+85℃

 

 
Przewód krosowy przez ścianę ---Przekrój kabla optycznego: 

 

Wewnętrzny patchcord światłowodowy 3,0 mm SC APC przez ścianę sieci FTTx 0
 

Przewód krosowy przez ścianę ---Parametr włókna: 
 

NIE. Rzeczy

Norma testowa

metoda
M

Brak kołowości rdzenia

≤ 6%

ITU-T G.657

2

Średnica okładziny

125,0 ± 0,7 μm

3

Nieokrągłość okładziny

≤ 1,0%

4

Średnica powłoki

245±10μm

5

Błąd koncentryczności powłoki/okładziny

≤ 12um

 

6
 

 

Współczynnik tłumienia

 

 

1310nm≤0,35dB/km

1550 nm ≤ 0,21 dB/km

7

Nachylenie zerowej dyspersji

≤ 0,092 ps/(nm2·km)

8

Długość fali o zerowej dyspersji

1300 ~ 1324 nm

9

Dyspersja trybu polaryzacji

≤ 0,20 ps/√ km

10

Średnica pola modu

1310 nm: 8,8 ± 0,4 μm

 

1550 nm: 9,8 ± 0,5 μm

11

Długość fali odcięcia

1260 nm

12

Dyspersja chromatyczna

1288~1339nm≤3,4ps (nm·km)

1550nm≤18ps/(nm·km)

1625nm≤22 ps/(nm·km)

13

Dodatkowe straty

1 obrót * 7,5 mm i 1550 nm

≤0,5dB

1 obrót * 7,5 mm i 1625 nm

≤1,0dB

 
 

Przewód krosowy przez ścianę Wyświetlacz produktu:

 

Wewnętrzny patchcord światłowodowy 3,0 mm SC APC przez ścianę sieci FTTx 1

 

 

 

 


CarefiberPraca:
 

CarefiberOptical Technology Co., Ltd. znajduje się w Longhua New District, Shenzhen City, prowincja Guangdong.Założona w 2010 roku, po 10 latach, grupa Carefiber ma trzy spółki zależne HK Carefiber, Guizhou Carefiber i Guangxi Carefiber, obie są przedsiębiorstwami high-tech zajmującymi się badaniami, rozwojem, produkcją i sprzedażą produktów FTTH w następujących kategoriach: Kabel przyłączeniowy wewnętrzny / zewnętrzny, szybkie złącze światłowodowe, kabel krosowy, pigtail, rozdzielacz PLC, łącznik FTB, adapter, skrzynka rozdzielcza światłowodu, rama rozdzielcza światłowodu, zamknięcie złącza światłowodowego, produkty okablowania stacji bazowych do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, MPO, produkty do centrum danych, Rozwiązania wspierające 5G itp. Carefiber zapewnia klientom standardowe produkty i niestandardowe produkty zintegrowanych rozwiązań.

 

Nasza wizja: Być pierwszorzędnym przedsiębiorstwem zajmującym się komunikacją optyczną.

Nasza misja: Lepsze produkty, technologie i usługi dla klientów.

Nasza wartość: Dążenie do tworzenia i super doskonałości.Spraw, aby klienci odnieśli sukces w oparciu o obopólne korzyści.