• Carefiber Optical Technology Co., Ltd
    Eric Ben
    Wielkie dzięki. szybka dostawa i idealne opakowanie.
  • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
    Priscila Mota
    Jakość kabla jest doskonała. Dziękujemy za pomoc w rozwiązaniu niestandardowego problemu. Mam nadzieję, że nasz statek biznesowy idzie bardzo dobrze.
  • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
    Mahesh Gowda
    Carefiber jest bardzo zręczny i ma rację. jesteśmy teraz dobrym partnerem biznesowym.
Osoba kontaktowa : Susan Cheng
Numer telefonu : 86-15622869894
Whatsapp : +8618926789664
Chiny Włókno taktyczne 12 24 rdzenie SM OM3 OM4 ODVA MPO Patch Cord

Włókno taktyczne 12 24 rdzenie SM OM3 OM4 ODVA MPO Patch Cord

Numer modelu: IPFX-MPO
Wstaw stratę: <0,35 dB
Utrata zwrotu: > 45db
Chiny 12 światłowodowy patchcord MPO 40G OM4 MPO / MTP do kabli LC Fan Out / Break Out 0.2dB Trwałość

12 światłowodowy patchcord MPO 40G OM4 MPO / MTP do kabli LC Fan Out / Break Out 0.2dB Trwałość

Nazwa trybu: Patchcord MPO / MTP do ciężarówki
Włókna typu: OM4
Liczba włókien: 8/12/24
Chiny MPO - MPO Patch Cord Kobieta - Kobieta MultiMode OM3 10G 24-żyłowy kabel światłowodowy

MPO - MPO Patch Cord Kobieta - Kobieta MultiMode OM3 10G 24-żyłowy kabel światłowodowy

Długość: 3M lub klient
Rodzaj kabla: wiązka
Trwałość: > 1000
Chiny Patchcord światłowodowy MTP MPO, niebieski 8-żyłowy wielomodowy kabel światłowodowy

Patchcord światłowodowy MTP MPO, niebieski 8-żyłowy wielomodowy kabel światłowodowy

standardowe: tulejka wielomodowa MT <0,5 dB
SM niska strata: jednomodowy okucie MT <0,3 dB
Trwałość: > 1000
Chiny OM1 OM2 Kabel magistralny MPO, złącze światłowodowe MTP - MPO do sieci LAN

OM1 OM2 Kabel magistralny MPO, złącze światłowodowe MTP - MPO do sieci LAN

Tryb: Patchcord MM SM MPO
Kolor: żółty, szary, niebo bule, pomarańczowy, biały
Temperatura pracy: -25 ° C ~ + 40 ° C
Chiny Czarna metalowa ramka Patch Panel światłowodowy 96 rdzeniowy wielomodowy czarny / beżowy

Czarna metalowa ramka Patch Panel światłowodowy 96 rdzeniowy wielomodowy czarny / beżowy

Numer modelu: panel światłowodowy
Ciśnienie powietrza: 70Kpa ~ 106Kpa
Temperatura pracy: -25 ° C ~ + 40 ° C
Chiny Złącze światłowodowe formy MPO 40G-QSFP, 2-metrowy wielomodowy kabel zrywalny OM3 MPO

Złącze światłowodowe formy MPO 40G-QSFP, 2-metrowy wielomodowy kabel zrywalny OM3 MPO

Keyworkds: Patchcord MPO-LC MM
Wstaw stratę: <0,3 dB
Utrata zwrotu: > 20dB
Chiny 24 Fibre Patch Patch MTP / MPO Single Mode 12-portowy Fibre Patch Panel LC UPC Duplex

24 Fibre Patch Patch MTP / MPO Single Mode 12-portowy Fibre Patch Panel LC UPC Duplex

Numer modelu: Kaseta MPO / MTP LGX
Rdzenie: 24 rdzenie
Kabel: wiązka kabli
Chiny 24-rdzeniowy patchcord MPO MPO / MTP - LC Patch panel światłowodowy do sprzętu testowego

24-rdzeniowy patchcord MPO MPO / MTP - LC Patch panel światłowodowy do sprzętu testowego

Return Loss (RL): > = 40dB
aplikacji: Aplikacja MPO / MPT
Wstaw stratę (IL): <= 0,7dB
Chiny Czarny kabel światłowodowy MPO Metalowe 12 światłowodowych pudełek 165 * 139 * 33 mm

Czarny kabel światłowodowy MPO Metalowe 12 światłowodowych pudełek 165 * 139 * 33 mm

Return Loss (RL): > = 40dB
Numer modelu: MPO 12fiber
Wstaw stratę (IL): <= 0,7dB
1 2