• Carefiber Optical Technology Co., Ltd
    Eric Ben
    Wielkie dzięki. szybka dostawa i idealne opakowanie.
  • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
    Priscila Mota
    Jakość kabla jest doskonała. Dziękujemy za pomoc w rozwiązaniu niestandardowego problemu. Mam nadzieję, że nasz statek biznesowy idzie bardzo dobrze.
  • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
    Mahesh Gowda
    Carefiber jest bardzo zręczny i ma rację. jesteśmy teraz dobrym partnerem biznesowym.
Osoba kontaktowa : Susan Cheng
Numer telefonu : 86-15622869894
Whatsapp : +8618926789664

Kabel światłowodowy w pomieszczeniach jednorzędowych GJFJV 4/6/8/12/24/48 rdzen LSZH

Place of Origin China
Nazwa handlowa CFO
Orzecznictwo IS9001:2025
Numer modelu GJFJV
Minimalne zamówienie 1km

Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać bezpłatne próbki i kupony.

Whatsapp:0086 18588475571

wechat: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapewniamy całodobową pomoc online.

x
Szczegóły Produktu
Liczba Włókna 4-48 kolor kurtki Pomarańczowy
modelka Kabel światłowodowy GJFJV-X Gęstość 0.1-0.35mm, na zamówienie
błonnik tryb jednomodowy, wielomodowy, OM3, OM4, OM5 Materiał osłony LSZH LUB PCV
High Light

Kabel światłowodowy jednowarunkowy

,

Kable światłowodowe w pomieszczeniach

,

LSZH Kabel włóknisty

Zostaw wiadomość
opis produktu

Opis produktu:

Kabel MPC Multi-Purpose Distribution wykorzystuje kilka Φ900 μm płomienioodpornych cienkiej włókna buforowego jako medium komunikacji optycznej,Włókna buforowe, owinięte warstwą przędzy aramidowej jako jednostki siłowe, a kabel jest uzupełniony płaszczem z PVC lub LSZH ((Low smoke, Zero halogen, Flame-retardant).

Charakterystyka:

  • Cięte włókna buforowe, łatwe do oderwania.
    2Włókno buforowe ma doskonałą odporność na ogień.
    3Przędza aramidowa jako element wytrzymałości sprawia, że kabel ma doskonałą wytrzymałość na rozciąganie.
    4Materiał zewnętrznej kurtki ma wiele zalet, takich jak antykorozyjna woda, anty-ultrafioletowe promieniowanie, opóźniające płomień i nieszkodliwe dla środowiska itp.

Charakterystyka optyczna:

Włókna Type Zmniejszenie OfertaWykonane Wystrzał Przepustowość Skuteczność Modal Przepustowość

10Gb/s - Co?rnet

łącze lENgth

Min. Bending Radius
Warunkijony 1310/1550nm 850/1300 nm 850/1300 nm 850 nm 850 nm  
Unit dB/km dB/km MHZ.km MHZ.km m mm
G652D 0.36/0.22         16
G657A1 0.36/0.22         10
G657A2 0.36/0.22         7.5
50/125   3.0/1.0 ≥ 500/500     30
62.2/125   3.0/1.0 ≥ 200/500     30
OM3   3.0/1.0 ≥ 1500/500 ≥ 2000 ≥ 300 30
OM4   3.0/1.0 ≥3500/500 ≥ 4700 ≥ 550 30
BI-OM3   3.0/1.0 ≥ 1500/500 ≥ 2000 ≥ 300 7.5
BI-OM4   3.0/1.0 ≥3500/500 ≥ 4700 ≥ 550 7.5

 

 

Struktura i specyfikacje techniczne:

 

Włókna

Hrabia.

Kabel

Średnica

(mm)

Waga kabla

(kg/km)

Wytrzymałość na rozciąganie

(N/100 mm)

Odporność na złamanie

(N/100 mm)

Płaszcz PVC Koszulka LSZH Krótkoterminowe Długoterminowe Krótkoterminowe Długoterminowe
4 40,8±0.3 16 18 440 130 1000 300
6 5.1±0.3 20 23 440 130 1000 300
8 50,6±0.3 27 31 440 130 1000 300
12 6.2±0.3 32 36 440 130 1000 300
24 8.1±0.3 53 57 660 200 1000 300

 

 

Kabel światłowodowy w pomieszczeniach jednorzędowych GJFJV 4/6/8/12/24/48 rdzen LSZH 0

Zastosowanie:

 

Wnętrze do rozprowadzania kabli dowolnego przeznaczenia.

Kabel rozprowadzający w budynku.

Wieloplastyczny skakacz.

 

Usługi Carefiber:

1Wszelkie pytania zostaną wysłane w ciągu 24 godzin.

2Profesjonalny producent, witamy w naszej firmie.

3. 100% test przed wysyłką.

4. OEM / ODM jest dostępny (W zależności od wymagania wydrukować logo i dostosować kolor).

5. Szybki czas dostawy ((2 dni dla próbek, zamówienie 3 ~ 7 dni dla masowej produkcji)

Częste pytania:

  • P: Jaka jest nazwa tego produktu?
  • A: Nazwa towarowa tego produktu to CFO.
  • P: Jaki jest numer modelu tego produktu?
  • A: Numer modelu tego produktu to GJFJBV.
  • P: Gdzie ten produkt jest produkowany?
  • A: Ten produkt jest wytwarzany w Chinach.
  • P: Jaka jest struktura tego kabla światłowodowego?
  • Odpowiedź: Struktura tego kabla światłowodowego to GJFJBV.
  • P: Jaka jest maksymalna odległość przesyłu tego kabla?
  • Odpowiedź: Maksymalna odległość transmisji tego kabla wynosi 2 km.