Dom Produkty

Patchcord MPO

Orzecznictwo
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Wielkie dzięki. szybka dostawa i idealne opakowanie.

—— Eric Ben

Jakość kabla jest doskonała. Dziękujemy za pomoc w rozwiązaniu niestandardowego problemu. Mam nadzieję, że nasz statek biznesowy idzie bardzo dobrze.

—— Priscila Mota

Carefiber jest bardzo zręczny i ma rację. jesteśmy teraz dobrym partnerem biznesowym.

—— Mahesh Gowda

Im Online Czat teraz

Patchcord MPO

(16)
Chiny Włókno taktyczne 12 24 rdzenie SM OM3 OM4 ODVA MPO Patch Cord fabryka

Włókno taktyczne 12 24 rdzenie SM OM3 OM4 ODVA MPO Patch Cord

Zewnętrzne wodoodporne włókno taktyczne 12 24 rdzenie Kabel SM OM3 OM4 ODVA MPO Złącze MTP Światłowodowy patchcord Kabel MPO Breakout, opłacalna alternatywa dla czasochłonnego zakończenia w terenie, jest ... Czytaj więcej
2020-08-18 16:58:19
Chiny 12 światłowodowy patchcord MPO 40G OM4 MPO / MTP do kabli LC Fan Out / Break Out 0.2dB Trwałość fabryka

12 światłowodowy patchcord MPO 40G OM4 MPO / MTP do kabli LC Fan Out / Break Out 0.2dB Trwałość

12 Fibre 40G OM4 MPO / MTP do LC Fan-out / Break-our Kable Patch Cord Patchcordy MPO / MTP to patchcordy wielowłóknowe wykorzystujące złącze MPO / MTP w liczbie włókien 8, 12 lub 24. Są one dostępne w różnych ... Czytaj więcej
2019-08-29 16:57:21
Chiny MPO - MPO Patch Cord Kobieta - Kobieta MultiMode OM3 10G 24-żyłowy kabel światłowodowy fabryka

MPO - MPO Patch Cord Kobieta - Kobieta MultiMode OM3 10G 24-żyłowy kabel światłowodowy

MPO - MPO Patch Cord Kobieta - Kobieta MultiMode OM3 10G 24-żyłowy kabel światłowodowy 1. Funkcje: Wyeliminuj błędy zakończenia, Min czas instalacji Każdy kabel jest w 100% testowany pod kątem niskiej straty ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny Patchcord światłowodowy MTP MPO, niebieski 8-żyłowy wielomodowy kabel światłowodowy fabryka

Patchcord światłowodowy MTP MPO, niebieski 8-żyłowy wielomodowy kabel światłowodowy

Patchcord światłowodowy MTP MPO, niebieski 8-żyłowy wielomodowy kabel światłowodowy 1. Funkcje: Dobra jednorodność i niska strata wtrąceniowa Niska polaryzacja zależna od strat Doskonała stabilność środowiskowa ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny OM1 OM2 Kabel magistralny MPO, złącze światłowodowe MTP - MPO do sieci LAN fabryka

OM1 OM2 Kabel magistralny MPO, złącze światłowodowe MTP - MPO do sieci LAN

OM1 OM2 Kabel magistralny MPO, złącze światłowodowe MTP - MPO do sieci LAN Rozwiązanie MPO jest przeznaczone do połączeń światłowodowych o dużej gęstości i szybkiego okablowania centrum danych. Zapewniamy ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny Czarna metalowa ramka Patch Panel światłowodowy 96 rdzeniowy wielomodowy czarny / beżowy fabryka

Czarna metalowa ramka Patch Panel światłowodowy 96 rdzeniowy wielomodowy czarny / beżowy

Czarna metalowa ramka Patch Panel światłowodowy 96 rdzeniowy wielomodowy czarny / beżowy 1. Funkcje: 19-calowy standardowy rozmiar, pasuje do 19-calowego stelaża, 23-calowy rozmiar jest dostępny na życzenie ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny Złącze światłowodowe formy MPO 40G-QSFP, 2-metrowy wielomodowy kabel zrywalny OM3 MPO fabryka

Złącze światłowodowe formy MPO 40G-QSFP, 2-metrowy wielomodowy kabel zrywalny OM3 MPO

Złącze światłowodowe formy MPO 40G-QSFP, 2-metrowy wielomodowy kabel zrywalny OM3 MPO Kabel światłowodowy OM3 / OM4 oraz złącza US Conec. Cała produkcja odbywa się w fabryce Necero, aby zapewnić wydajność i ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny 24 Fibre Patch Patch MTP / MPO Single Mode 12-portowy Fibre Patch Panel LC UPC Duplex fabryka

24 Fibre Patch Patch MTP / MPO Single Mode 12-portowy Fibre Patch Panel LC UPC Duplex

Patchcord 24 MTP / MPO Fibre Single Mode 12-portowy Patchcord światłowodowy LC UPC Duplex Kaseta Carefiber MTP LGX, która zapewnia bezpieczne przejście między dyskretnymi złączami MTP i LC, i jest wstępnie zako... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny 24-rdzeniowy patchcord MPO MPO / MTP - LC Patch panel światłowodowy do sprzętu testowego fabryka

24-rdzeniowy patchcord MPO MPO / MTP - LC Patch panel światłowodowy do sprzętu testowego

24-rdzeniowy patchcord MPO MPO / MTP - LC Patch panel światłowodowy do sprzętu testowego Moduły kasetowe MPO zapewniają bezpieczne przejście między dyskretnymi złączami MPO i LC lub SC. Służą do łączenia ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Chiny Czarny kabel światłowodowy MPO Metalowe 12 światłowodowych pudełek 165 * 139 * 33 mm fabryka

Czarny kabel światłowodowy MPO Metalowe 12 światłowodowych pudełek 165 * 139 * 33 mm

Czarny kabel światłowodowy MPO Metalowy 12 światłowodowych pudełek 165 * 139 * 33 mm Moduły kasetowe MPO zapewniają bezpieczne przejście między dyskretnymi złączami MPO i LC lub SC. Służą do łączenia szkieletów ... Czytaj więcej
2017-03-14 10:36:12
Page 1 of 2|< 1 2 >|